Skip to content
.
.
V Luhačovicích opět chystají Dny slovenské kultury
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 28 Srpen 2014 06:49   
V Luhačovicích se v září uskuteční druhý ročník Dnů slovenské kultury. Jak server Zlin.cz informovala za Lázně Luhačovice Diana Fabušová, akce je vyvrcholením letošního Luhačovického kulturního léta.
 
Muž, jehož experimenty s léky usmrtily mladíka, jde do vězení na 7 let
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 27 Srpen 2014 14:52   
Sedmi lety vězení potrestal zlínský soud šestadvacetiletého Evžena Sedláře, který svým dvěma osmnáctiletým kamarádům v Luhačovicích přinesl silné léky a společně je kombinovali s alkoholem. Jeden mladík poté zemřel. Sedlářovi, který vinu hned přiznal, původně hrozil trest na deset až osmnáct let.
 
Luhačovický zpravodaj 19.8.2014
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 24 Srpen 2014 12:42   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 19.8. - 26.8.2914 uvnitř. Obsah: Food festival - Kolonádní koncert Swingdixie
 
Jsem vinný, přiznal muž, jehož morfiové náplasti a alkohol zabily mladíka
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 23 Srpen 2014 00:38   
Osmnáctiletý mladík letos v březnu zemřel v Luhačovicích po předávkování léky v kombinaci s alkoholem. U zlínského soudu stojí jeho kamarád, který mu je podle obžaloby poskytl. Vinu při začátku líčení přiznal a vyčítá si, že mladíkovi vůbec nepomohl. Zároveň však jeho právník bude žádat o mírnější právní kvalifikaci, zatím mu hrozí 10 až 18 let vězení.
 
Do Luhačovic opět míří Dušek s představením Čtyři dohody
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 22 Srpen 2014 15:47   
Luhačovice opět přivítají Jaroslava Duška s jeho představením Čtyři dohody, a to v pondělí 25. srpna na nádvoří hotelu Radun. Serveru Zlin.cz to za hotel uvedl Marek Nesázal.
 
Při experimentování s opiáty přišel mladík o život
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 21 Srpen 2014 17:42   
Případ experimentů s morfiem a dalšími omamnými látkami z konce března v Pozlovicích, za kterými je smrt osmnáctiletého mladíka, začal ve čtvrtek projednávat senát krajského soudu ve Zlíně.
 
TOP09 v Luhačovicích jde do voleb s nezávislými kandidáty
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 21 Srpen 2014 10:18   
Místní organizace TOP 09 v Luhačovicích jde do letošních komunálních voleb s podporou nezávislých kandidátů. Strana TOP 09 působí v Luhačovicích jedno volební období. Za tu dobu se podařilo přinést mezi ostatní zastupitele nový pohled na spoustu věcí a také v souladu s trendem veřejného sektoru se zasadila o zjednodušení přístupu občanů k informacím ze samosprávy a také ke zvýšení ekonomické efektivity hospodaření Města a příspěvkových organizací.
 
U Luhačovic přibyla nová okružní křižovatka
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 21 Srpen 2014 05:52   
Na krajských silnicích přibyla nová okružní křižovatka, a to u Luhačovic. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí kraje Gabriela Dvorníková.
 
Divadelní Luhačovice se Sašou Rašilovem
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 18 Srpen 2014 15:07   
Milovníci divadla mohou zažít nevšední atmosféru přehlídky komorní divadelní tvorby s názvem Divadelní Luhačovice, jejíž 16. ročník se koná celý tento týden. Představení začínají v 19.30 v Lázeňském divadle.  Divadelní publikum čeká šest zajímavých večerních představení s výraznými hereckými osobnostmi z Čech, Moravy a Slovenska. A jako obvykle je pro návštěvníky připraven doprovodný program, jehož součástí budou vernisáže a besedy.
 
Food Festival potěšil návštěvníky Luhačovic
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 18 Srpen 2014 06:51   
V sobotu se Luhačovice na jeden den proměnily v gastronomické nebe. Na Food Festivalu, který tu proběhl, se potkávala moderní gastronomie s historickou kuchyní. Hotely Resortu Luhačovice spolu s hotelem Alexandria se utkaly o titul Nejchutnější kuchyně. Vítězství už po druhé obhájil hotel Vega.
 
Luhačovice hostily Food Festival. Podívejte se na pochoutky
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:36   
Byť bylo teprve pondělí a dalo by se říct, že do soboty 16. srpna bylo poměrně daleko díky několika dním, šéfkuchař pozlovického hotelu Vyhlídka, Vlastimil Jaša, měl plné ruce práce a hlavu plnou starostí. S předstihem začal pracovat na menu, které o víkendu představil účastníkům druhého ročníku gastronomické události - Food Festivalu Luhačovice.
 
Pečený býk, křepelky. Festival na Zlínsku představil historické recepty
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:18   
Druhý ročník Food Festivalu v Luhačovicích na Zlínsku představil v sobotu historické recepty a pokrmy i moderní kuchařské postupy. Na programu byla výstava historických kuchařských knih, historické módní přehlídky, program pro děti, cooking show a další akce. Akci završila soutěž o ejlepší jídla, připravovaná tradičními i novými postupy.
 
Luhačovice budou několik dní patřit divadlu
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:17   
V Luhačovicích odstartuje v neděli 16. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice 2014. Serveru Zlin.cz to řekla ředitelka festivalu Ladislava Hašková.
 
Do Luhačovic se sjedou známí herci
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 16 Srpen 2014 19:58   
Saša Rašilov, Naďa Konvalinková, Valérie Zawadská, Světlana Nálepková nebo Vilma Cibulková. Tyto a další známé herce můžete potkat v Luhačovicích od 17. do 23. srpna.
 
Luhačovický zpravodaj 12.8.2014
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 14 Srpen 2014 19:53   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 12.8. - 19.8.2914 uvnitř. Obsah: Podání kandidátek pro komunální volby - Galavečer Akademie Václava Hudečka - Luhačovický rumpál
 
Tajemství luhačovické kuchyně odhalí Food Festival
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 13 Srpen 2014 09:20   
Druhý ročník Food Festivalu, který se v Luhačovicích uskuteční už 16. srpna, představí historii i současnost luhačovické gastronomie. Kromě degustačních menu hotelových kuchyní jsou připraveny výlety za tajemstvím lázeňské kuchyně, několik kuchařských show, komentované vaření i program pro děti.
 
Luhačovičtí strážníci mají nové auto
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 12 Srpen 2014 09:47   
Městská policie Luhačovice se rozhodla obnovit svůj vozový park. Serveru Zlin.cz to řekl velitel strážníků Vlastimil Červenka.
 
Za knihami na koupaliště do Pozlovic
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 19:55   
Povídky malostranské, Egypťan Sinuhet nebo Ubožáci. To jsou nejen názvy klasických literárních děl, ale od června také knihy, které najdou návštěvníci na koupališti Duha v Pozlovicích.
 
Starosta Hubáček neobhajuje. Končický i Blanař ale ano
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 19:53   
O hlasy voličů budou bojovat i politici z Luhačovického Zálesí a jižního Valašska. Ve Slavičíně podali do úterní uzávěrky registrací sedm 21členných kandidátních listin. V Luhačovicích a Brumově-Bylnici pak po osmi. V každém městě se tak o přízeň voličů uchází kolem sto padesáti lidí.
 
Luhačovice chtějí na seznam UNESCO
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 06:53   
Dlouhé tři roky bude trvat proces, na jehož konci se může lázeňské město Luhačovice zařadit na seznam UNESCO. Vedení města poslalo v minulých dnech do Paříže oficiální přihlášku, takzvaný „malý pasport“. V jeho textu radnice zdůvodňuje, proč by se právě Luhačovice měly na seznamu hmotného dědictví objevit. Dokument upozorňuje na výjimečnost staveb architekta Dušana Jurkoviče a tradici lázeňství.
 
ON-LINE rozhovor o Food festivalu v Luhačovicích
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:56   
Jak bude vypadat letošní gastronomická událost v podobě Food festivalu v Luhačovicích? Na čem si bude moci v sobotu 16. srpna pochutnat? Co bude k vidění? A vůbec, co vás zajímavá o české i regionální gastronomii? Ptát se můžete spoluorganizátora a špičkového českého šéfkuchaře Stanislava Zukala. Odpovídat vám bude v úterý 12. srpna od 13 do 14 hodin.
 
Divadelní Luhačovice nabídnou i komedii Benjamina Kurase
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:55   
Svižnou komedii britského střihu o zhoubných účincích mateřské lásky s názvem Nikdy nekončí od zlínského rodáka, esejisty, novináře a spisovatele Benjamina Kurase si nyní mohou vychutnat i diváci v Luhačovicích. Městské divadlo Zlín ji totiž představí v sobotu 23. srpna od 19.30 hodin v Lázeňském divadle v rámci přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice.
 
Lázně Luhačovice mají Slováci ve stále větší oblibě
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:54   
Nebývalý zájem hostů ze Slovenska zaznamenala za první pololetí letošního roku společnost Lázně Luhačovice v porovnání se stejným obdobím loňského roku.
 
V Luhačovicích mohou lidé ochutnat prvorepubliková jídla
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:53   
Luhačovický Radun pořádá v srpnu Festival prvorepublikových chutí, v rámci kterého mohou lidé ochutnat nejrúznější pokrmy prvorepublikové kuchyně. Serveru Zlin.cz to za hotel uvedl Marek Nesázal.
 
V Luhačovicích vzniká nový domov pro seniory
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 17:19   
V Luhačovicích začala výstavba nového domova pro seniory, který nabídne 20 jednolůžkových a 10 dvojlůžkových pokojů. Serveru Zlin.cz to oznámila krajská radní Taťána Valentová Nersesjan.
 
Luhačovický zpravodaj 5.8.2014
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 17:02   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 5.8. - 12.8.2014 uvnitř. Obsah: Akademie Václava Hudečka - Aktuality z městské policie - Rozvoj cykloturistiky
 
Food Festival. Vyzkoušejte historické pokrmy i současnou kuchyni
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 11:45   
Podnikatelé sdružení pod značkou Resort Luhačovice chtějí přilákat turisty do lázeňského města vybranou gastronomií. Festival jídla představí v sobotu 16. srpna historické recepty a pokrmy, ale chuťové pohárky návštěvníků potěší i moderními kuchařskými postupy, řekla mluvčí resortu Lenka Blažková.
 
Luhačovické lázně letos navštívilo za první pololetí o dvě třetiny Slováků více než loni
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 03 Srpen 2014 17:51   
Nebývalý zájem hostů ze Slovenska zaznamenaly za první pololetí letošního roku Lázně Luhačovice. V porovnání se stejným obdobím loňského roku je to o dvě třetiny více, sdělil serveru Zlin.cz výkonný ředitel lázní Jiří Dědek.
 
Menu Food Festival Luhačovice 2014
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 02 Srpen 2014 09:50   

Druhý ročník Food Festivalu, který v Luhačovicích proběhne už 16. srpna, představí historii i současnost luhačovické gastronomie. Kromě degustačních menu hotelových kuchyní jsou připraveny výlety za tajemstvím lázeňské kuchyně, několik kuchařských show, komentované vaření i program pro děti.

 
Food festival letos zavede návštěvníky do historie místní gastronomie
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 02 Srpen 2014 09:36   
Připravoval se dlouho a jeho první ročník sklidil mezi veřejností i odborníky velké ocenění. Řeč je o nadcházejícím druhém ročníku Food festivalu, který pořádá Resort Luhačovice.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Luhačovice ŽIVĚPartner webu