Skip to content
.
.
TOP09 v Luhačovicích jde do voleb s nezávislými kandidáty
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 21 Srpen 2014 10:18   
Místní organizace TOP 09 v Luhačovicích jde do letošních komunálních voleb s podporou nezávislých kandidátů. Strana TOP 09 působí v Luhačovicích jedno volební období. Za tu dobu se podařilo přinést mezi ostatní zastupitele nový pohled na spoustu věcí a také v souladu s trendem veřejného sektoru se zasadila o zjednodušení přístupu občanů k informacím ze samosprávy a také ke zvýšení ekonomické efektivity hospodaření Města a příspěvkových organizací.
 
U Luhačovic přibyla nová okružní křižovatka
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 21 Srpen 2014 05:52   
Na krajských silnicích přibyla nová okružní křižovatka, a to u Luhačovic. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí kraje Gabriela Dvorníková.
 
Divadelní Luhačovice se Sašou Rašilovem
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 18 Srpen 2014 15:07   
Milovníci divadla mohou zažít nevšední atmosféru přehlídky komorní divadelní tvorby s názvem Divadelní Luhačovice, jejíž 16. ročník se koná celý tento týden. Představení začínají v 19.30 v Lázeňském divadle.  Divadelní publikum čeká šest zajímavých večerních představení s výraznými hereckými osobnostmi z Čech, Moravy a Slovenska. A jako obvykle je pro návštěvníky připraven doprovodný program, jehož součástí budou vernisáže a besedy.
 
Food Festival potěšil návštěvníky Luhačovic
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 18 Srpen 2014 06:51   
V sobotu se Luhačovice na jeden den proměnily v gastronomické nebe. Na Food Festivalu, který tu proběhl, se potkávala moderní gastronomie s historickou kuchyní. Hotely Resortu Luhačovice spolu s hotelem Alexandria se utkaly o titul Nejchutnější kuchyně. Vítězství už po druhé obhájil hotel Vega.
 
Luhačovice hostily Food Festival. Podívejte se na pochoutky
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:36   
Byť bylo teprve pondělí a dalo by se říct, že do soboty 16. srpna bylo poměrně daleko díky několika dním, šéfkuchař pozlovického hotelu Vyhlídka, Vlastimil Jaša, měl plné ruce práce a hlavu plnou starostí. S předstihem začal pracovat na menu, které o víkendu představil účastníkům druhého ročníku gastronomické události - Food Festivalu Luhačovice.
 
Pečený býk, křepelky. Festival na Zlínsku představil historické recepty
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:18   
Druhý ročník Food Festivalu v Luhačovicích na Zlínsku představil v sobotu historické recepty a pokrmy i moderní kuchařské postupy. Na programu byla výstava historických kuchařských knih, historické módní přehlídky, program pro děti, cooking show a další akce. Akci završila soutěž o ejlepší jídla, připravovaná tradičními i novými postupy.
 
Luhačovice budou několik dní patřit divadlu
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 17 Srpen 2014 10:17   
V Luhačovicích odstartuje v neděli 16. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice 2014. Serveru Zlin.cz to řekla ředitelka festivalu Ladislava Hašková.
 
Do Luhačovic se sjedou známí herci
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 16 Srpen 2014 19:58   
Saša Rašilov, Naďa Konvalinková, Valérie Zawadská, Světlana Nálepková nebo Vilma Cibulková. Tyto a další známé herce můžete potkat v Luhačovicích od 17. do 23. srpna.
 
Luhačovický zpravodaj 12.8.2014
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 14 Srpen 2014 19:53   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 12.8. - 19.8.2914 uvnitř. Obsah: Podání kandidátek pro komunální volby - Galavečer Akademie Václava Hudečka - Luhačovický rumpál
 
Tajemství luhačovické kuchyně odhalí Food Festival
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 13 Srpen 2014 09:20   
Druhý ročník Food Festivalu, který se v Luhačovicích uskuteční už 16. srpna, představí historii i současnost luhačovické gastronomie. Kromě degustačních menu hotelových kuchyní jsou připraveny výlety za tajemstvím lázeňské kuchyně, několik kuchařských show, komentované vaření i program pro děti.
 
Luhačovičtí strážníci mají nové auto
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 12 Srpen 2014 09:47   
Městská policie Luhačovice se rozhodla obnovit svůj vozový park. Serveru Zlin.cz to řekl velitel strážníků Vlastimil Červenka.
 
Za knihami na koupaliště do Pozlovic
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 19:55   
Povídky malostranské, Egypťan Sinuhet nebo Ubožáci. To jsou nejen názvy klasických literárních děl, ale od června také knihy, které najdou návštěvníci na koupališti Duha v Pozlovicích.
 
Starosta Hubáček neobhajuje. Končický i Blanař ale ano
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 19:53   
O hlasy voličů budou bojovat i politici z Luhačovického Zálesí a jižního Valašska. Ve Slavičíně podali do úterní uzávěrky registrací sedm 21členných kandidátních listin. V Luhačovicích a Brumově-Bylnici pak po osmi. V každém městě se tak o přízeň voličů uchází kolem sto padesáti lidí.
 
Luhačovice chtějí na seznam UNESCO
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 11 Srpen 2014 06:53   
Dlouhé tři roky bude trvat proces, na jehož konci se může lázeňské město Luhačovice zařadit na seznam UNESCO. Vedení města poslalo v minulých dnech do Paříže oficiální přihlášku, takzvaný „malý pasport“. V jeho textu radnice zdůvodňuje, proč by se právě Luhačovice měly na seznamu hmotného dědictví objevit. Dokument upozorňuje na výjimečnost staveb architekta Dušana Jurkoviče a tradici lázeňství.
 
ON-LINE rozhovor o Food festivalu v Luhačovicích
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:56   
Jak bude vypadat letošní gastronomická událost v podobě Food festivalu v Luhačovicích? Na čem si bude moci v sobotu 16. srpna pochutnat? Co bude k vidění? A vůbec, co vás zajímavá o české i regionální gastronomii? Ptát se můžete spoluorganizátora a špičkového českého šéfkuchaře Stanislava Zukala. Odpovídat vám bude v úterý 12. srpna od 13 do 14 hodin.
 
Divadelní Luhačovice nabídnou i komedii Benjamina Kurase
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:55   
Svižnou komedii britského střihu o zhoubných účincích mateřské lásky s názvem Nikdy nekončí od zlínského rodáka, esejisty, novináře a spisovatele Benjamina Kurase si nyní mohou vychutnat i diváci v Luhačovicích. Městské divadlo Zlín ji totiž představí v sobotu 23. srpna od 19.30 hodin v Lázeňském divadle v rámci přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice.
 
Lázně Luhačovice mají Slováci ve stále větší oblibě
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:54   
Nebývalý zájem hostů ze Slovenska zaznamenala za první pololetí letošního roku společnost Lázně Luhačovice v porovnání se stejným obdobím loňského roku.
 
V Luhačovicích mohou lidé ochutnat prvorepubliková jídla
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 10 Srpen 2014 15:53   
Luhačovický Radun pořádá v srpnu Festival prvorepublikových chutí, v rámci kterého mohou lidé ochutnat nejrúznější pokrmy prvorepublikové kuchyně. Serveru Zlin.cz to za hotel uvedl Marek Nesázal.
 
V Luhačovicích vzniká nový domov pro seniory
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 17:19   
V Luhačovicích začala výstavba nového domova pro seniory, který nabídne 20 jednolůžkových a 10 dvojlůžkových pokojů. Serveru Zlin.cz to oznámila krajská radní Taťána Valentová Nersesjan.
 
Luhačovický zpravodaj 5.8.2014
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 17:02   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 5.8. - 12.8.2014 uvnitř. Obsah: Akademie Václava Hudečka - Aktuality z městské policie - Rozvoj cykloturistiky
 
Food Festival. Vyzkoušejte historické pokrmy i současnou kuchyni
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 06 Srpen 2014 11:45   
Podnikatelé sdružení pod značkou Resort Luhačovice chtějí přilákat turisty do lázeňského města vybranou gastronomií. Festival jídla představí v sobotu 16. srpna historické recepty a pokrmy, ale chuťové pohárky návštěvníků potěší i moderními kuchařskými postupy, řekla mluvčí resortu Lenka Blažková.
 
Luhačovické lázně letos navštívilo za první pololetí o dvě třetiny Slováků více než loni
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 03 Srpen 2014 17:51   
Nebývalý zájem hostů ze Slovenska zaznamenaly za první pololetí letošního roku Lázně Luhačovice. V porovnání se stejným obdobím loňského roku je to o dvě třetiny více, sdělil serveru Zlin.cz výkonný ředitel lázní Jiří Dědek.
 
Menu Food Festival Luhačovice 2014
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 02 Srpen 2014 09:50   

Druhý ročník Food Festivalu, který v Luhačovicích proběhne už 16. srpna, představí historii i současnost luhačovické gastronomie. Kromě degustačních menu hotelových kuchyní jsou připraveny výlety za tajemstvím lázeňské kuchyně, několik kuchařských show, komentované vaření i program pro děti.

 
Food festival letos zavede návštěvníky do historie místní gastronomie
Napsal Tomáš Vlk | Sobota, 02 Srpen 2014 09:36   
Připravoval se dlouho a jeho první ročník sklidil mezi veřejností i odborníky velké ocenění. Řeč je o nadcházejícím druhém ročníku Food festivalu, který pořádá Resort Luhačovice.
 
Restaurace Toskana. Luhačovice uprostřed léta
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 01 Srpen 2014 20:00   
Léto je uprostřed. A luhačovická restaurace a pizzerie Toskana taky. Tedy uprostřed letně nádherných Luhačovic, nejznámějších a největších moravských lázní. A tak není divu, že sem na kus řeči i dobré chuti v příjemné společnosti tamního chvalně známého podnikatele zašel na přelomu dvou prázdninových měsíců i Chutík.
 
Senioři budou mít v domově i dílny
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 01 Srpen 2014 19:55   
Dvacet jednolůžkových a deset dvojlůžkových pokojů nabídne od 30. června 2015 nový domov pro seniory, který se od minulého úterý staví v Luhačovicích mezi ulicemi Ludkovická, V Drahách a Družstevní. Investorem je zlínské hejtmanství, jemuž pomůže náklady ve výši 50 milionů korun zmírnit evropská dotace.
 
Virtuos Václav Hudeček říká: Kdybych nehrál, byl bych pilot
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 01 Srpen 2014 19:55   
/ROZHOVOR/ Hyperaktivita. Ta přivedla Václava Hudečka jako malého k houslím. Dnes tento uznávaný houslový virtuos předává už poosmnácté své vědomosti mladým talentům v Luhačovicích na Akademii. O tom, co mají společného jeho nejúspěšnější studenti a čím by byl, kdyby nezasvětil svůj život houslím, se rozhovořil.
 
Virtuos Hudeček naučí na housle Korejce i Bělorusku
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 31 Červenec 2014 07:35   
Osmnáct mladých houslistů, mezi nimi i Korejec nebo Běloruska, přijede letos do Luhačovic na XVIII. ročník Akademie Václava Hudečka. Festival svátku hudby začal v lázeňském městě včera a potrvá do 9. srpna. Známý český virtuos bude učit nové talenty v ZUŠ Luhačovice, tentokrát 11 dívek a 7 chlapců od 14 do 22 let.
 
Lázně Luhačovice léčí i batolata, jejich rodiče ušetří za poplatek
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 31 Červenec 2014 07:12   
Léčivé prameny v Luhačovicích léčí jako jediné lázně na Moravě děti už od 1,5 roku, což dříve nebylo možné. Pobyt tak matky stihnou ještě během rodičovské dovolené. Návštěvnosti lázní pomohlo letošní zrušení regulačních poplatků.
 
Luhačovický zpravodaj 29.7.2014
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 29 Červenec 2014 20:32   
[VIDEO] Luhačovický TV zpravodaj 29.7. - 5.8.2014 uvnitř. Obsah: Zahájení stavby domova pro seniory - Divadlo s Petrem Nárožným - Luhačovicemi na vozítko Segway
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Luhačovice ŽIVĚPartner webu