Skip to content
.
.
Benefiční hokejové utkání pro Korunku Luhačovice vyneslo 230 tisíc korun
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 20 Říjen 2014 11:31   
Občanské sdružení Korunka Luhačovice má za sebou další úspěšnou benefiční akci. V sobotu 18. října se konalo na zimním stadionu v Uherském Brodě charitativní hokejové utkání – Hokejová show pro Korunku Luhačovice. V zápase mezi HC Olympem Praha v čele s hercem a moderátorem Martinem Dejdarem a HC Korunkou Luhačovice však nešlo o konečné skóre.
 
HC Olymp Praha změří síly s Korunkou Luhačovice
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 17 Říjen 2014 10:35   
Občanské sdružení Korunka Luhačovice připravuje na sobotu 18. října 2014 další benefiční akci. Tentokrát to nebude koncert, ani módní show, ale charitativní hokejové utkání – Hokejová show pro Korunku Luhačovice.
 
Dopis občanům od Hnutí ANO
Napsal ANO - Radomil Kop | Čtvrtek, 09 Říjen 2014 10:03   
[Volby 2014] Vážení spoluobčané, blíží se komunální  volby do kterých poprvé kandiduje hnutí ANO 2011.
 
Ano efektivnímu hospodaření města (Řídit město jako firmu?)
Napsal ANO - Petr Macháček | Čtvrtek, 09 Říjen 2014 10:00   
[Volby 2014] Jednou ze základních priorit Hnutí ANO v Luhačovicích je zabezpečit efektivní hospodaření města.  Naplnění právě tohoto bodu nám umožní rychlejší uskutečnění dalších bodů programu.
 
Mladí, pojďte volit!
Napsal TOP 09 | Středa, 08 Říjen 2014 15:52   

[Volby 2014] Luhačovice, ačkoli jsou velmi přitažlivé pro turisty, ztrácejí přitažlivost pro vlastní obyvatele. Počet občanů našeho města pozvolna klesá a na vině je zřejmě více faktorů: vyšší životní náklady, nedostatek pracovních příležitostí pro vysokoškoláky, sebeprezentace Luhačovic jako místa pro pacienty a seniory atd. Myslím, že alespoň něco z toho můžeme ovlivnit.

 
Video vzkaz luhačovické TOP09: „Víme, co chceme“
Napsal TOP 09 | Úterý, 07 Říjen 2014 16:57   
[Volby 2014] Luhačovická TOP09 a Nezávislí chtějí pokračovat v započatém přerodu Luhačovic na finančně stabilní a moderní město s kvalitním prostorem pro žití…
 
Luhačovice zvítězily v letošním ročníku krajské soutěže O keramickou popelnici
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 07 Říjen 2014 16:56   
Ocenění pro město na slavnostním vyhlášení v Uherském Hradišti převzal starosta František Hubáček. Na každého občana Luhačovic připadá téměř 67 kilogramů vytříděných odpadů, tedy papíru, plastu, skla a nápojového kartonu.
 
Genius loci Luhačovic není věčný!
Napsal TOP 09 | Neděle, 05 Říjen 2014 16:00   
[Volby 2014] Luhačovice jsou nejznámějšími moravskými lázněmi. Luhačovice jsou skvělým místem k odpočinku. Luhačovice jsou lázeňským místem seniorů. Ano, tato dogmata jsou nejen v posledních letech slyšitelná ze všech stran. Image místa je však jednoznačně dán úsilím, které je vkládáno do jeho tvorby a udržení!
 
Předvolební inventura Deníku: Hlavní problém Luhačovic je doprava
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 03 Říjen 2014 19:27   
Jedno auto za druhým, kvůli čemuž silnici přecházejí s obavami. Pětapadesátiletá Zdenka Semelová žije v Luhačovicích, kde také pracuje, ve svém věku by se už ani stěhovat nechtěla. V lázeňském městě je spokojená, až na jedno. A tím je právě zmíněná vysoká frekvence aut v centru.
 
Našli milí moji rádcové, našli? Aneb i zastupitelé a radní mají své odborné poradce.
Napsal TOP 09 | Čtvrtek, 02 Říjen 2014 10:49   

[Volby 2014] Finanční výbor a komise je velmi důležitým poradním orgánem Rady města a Zastupitelstva, jejímž hlavním úkolem je kontrola hospodaření s majetkem a finančními prostředky města a jeho příspěvkových organizací. Mezi další úkoly se řadí spolupráce při tvorbě rozpočtu, investic, grantů a dalších, převážně finančních záležitostí.

 
Program TOP09 Luhačovice 2014 – 2018 + kandidátka
Napsal TOP 09 | Úterý, 30 Září 2014 17:00   

[Volby 2014] „Chceme pokračovat v započatém přerodu Luhačovic na finančně stabilní a moderní město s kvalitním prostorem pro žití.”

 
Svato martinské hody Luhačovice
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 30 Září 2014 11:13   
Také letos se v Luhačovicích 11. listopadu otevřou letošní svatomartinská vína. Obliba těchto mladých vín v Čechách každoročně roste, jen v loňském roce se jich prodalo více než dva miliony lahví. Ke svěžímu charakteru svatomartinských vín se výborně hodí husí speciality, které budete moci ochutnat na Svatomartinských hodech Resortu Luhačovice.
 
Kronika TOP událostí v Luhačovicích za období 2010 – 2014 (2.část)
Napsal TOP 09 | Neděle, 28 Září 2014 16:48   

[Volby 2014] Přinášíme další část kroniky TOP událostí v Luhačovicích. Tentokrát za roky 2013 – 2014. Úvodem i závěrem této kroniky lze konstatovat, že čtyři roky jsou z pohledu existence města či obce velmi krátkým obdobím, dějí se události významné i méně významné. Musí u nich však stát a o nich rozhodovat ti, kteří mají dlouhodobou koncepci a mají dostatek energie a nebojácnosti za ní jít.

 
Reportáž č. 1 z uličky Zatloukalovy
Napsal Luhačovice - město spokojených občanů | Pátek, 26 Září 2014 13:46   
[Volby 2014] Najednou jsem procitl. Je noc, tma. Znáte to, říkáte si, co se děje, proč nespím?
Otáčím se na budík. Jsou tři. Za nějakou hodinku bude svítat a tak chci ještě urvat aspoň chvilku spánku! Zavrtávám se do polštáře.
Ale něco mě ruší. A je to pořád dokola. Co to jenom může být? Vždyť to je to samé, co mně nejspíš probudilo. Už jsem schopen to i pojmenovat. Je to pláč. Je to usedavé vzlykání. Vždyť tam venku někdo naříká!
 
Zeman ochutnal luhačovskou gastronomii
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 25 Září 2014 15:42   
Dne 24. září 2014 navštívil luhačovický hotel Augustiniánský dům prezident České Republiky Miloš Zeman. V rámci oficiální třídenní návštěvy regionu zde hejtman Stanislav Mišák za účasti nejvýznamnějších zástupců cestovního ruchu Zlínského kraje zorganizoval slavnostní oběd. Hlavním tématem byl současný stav a rozvoj lázeňství v Luhačovicích a Zlínském kraji.
 
Luhačovickou tepnu vylepší malá kolonáda i stěna se jmény slavných
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 25 Září 2014 13:44   
Vznik malé kolonády a stěny se jmény osobností spojených s lázeňským městem přinese další část opravy ulice Dr. Veselého v Luhačovicích. Kompletní obnova ulice za 30 milionů korun by měla skončit příští rok v květnu. Město také vylepšuje Jurkovičovu alej.
 
Třetí den návštěvy prezidenta republiky ve Zlínském kraji
Napsal Tomáš Vlk | Středa, 24 Září 2014 17:08   
Třetí a zároveň poslední den své krajské návštěvy zahájil prezident republiky Miloš Zeman ve společnosti RAY SERVICE s.r.o. ve Starém Městě. Po setkání s vedením společnosti a místními zaměstnanci navštívil prezident republiky Luhačovice.
 
Kronika TOP událostí v Luhačovicích za období 2010 – 2014 (1.část)
Napsal TOP 09 | Úterý, 23 Září 2014 12:05   

[Volby 2014] Zdá se to málo uvěřitelné, ale jsou to teprve čtyři roky, co si TOP 09 prožila úspěch v parlamentních volbách a při následných komunálních volbách pronikla na radnice mnoha měst i vesnic. Po těchto čtyřech letech je TOP 09 zavedenou stranou a snílkovské naděje o okamžitém a bezpracném zlepšení jsou vkládány do nových politických subjektů. I v našem městě Luhačovice kandidují nové strany, a protože si uvědomujeme, že postupné a trpělivé zlepšování může být snadno přehlédnuto, chceme předvést práci vykonanou za uplynulé čtyři roky a nechat na vašem posouzení, jak se vše dařilo. Zde přinášíme první část za roky 2010 – 2012.

 
Cyklostezka k Luhačovické přehradě bude hotová do zimy
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 21 Září 2014 21:16   
Nejen cyklisté z Luhačovic a okolí se mohou těšit na kvalitnější jízdu z města směrem k Luhačovické přehradě. V minulých týdnech totiž odstartovala rekonstrukce Jurkovičovy aleje. Tato cesta pro pěší a cyklisty začíná u Slunečních lázní a pokračuje podél Luhačovického potoka směrem k přehradě. Po dobu oprav bude uzavřena.
 
Dětský folklorní festival v Luhačovicích přilákal davy diváků
Napsal Tomáš Vlk | Neděle, 21 Září 2014 17:05   
Třídenní Mezinárodní festival dětských folklorních souborů Písní a tancem, který dnes končí v Luhačovicích na Zlínsku, přilákal davy lidí. Sledovali vystoupení asi 350 dětí ze 14 souborů z pěti zemí. Velký ohlas měla také letošní novinka, centrum lidových her, které zaujalo děti i dospělé. ČTK to řekla prezidentka festivalu Radka Ehrenbergerová.
 
Luhačovice opět ožijí dětským folklorem
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 19 Září 2014 10:24   
Už 22. ročník mezinárodního festivalu dětských folklorních souborů Písní a tancem Luhačovice se od pátku do neděle uskuteční v Luhačovicích. Server Zlin.cz o akci informoval Jan Vandík z krajského úřadu.
 
Luhačovice žijí Evropským týdnem mobility
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 16 Září 2014 09:34   
Akce u příležitosti Evropského týdne mobility jsou v Luhačovicích v plném proudu. Do kampaně se zapojili například DDM Luhačovice, místní charita i městská knihovna.
 
Volební leták ODS - představení programu, kandidátů
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 12 Září 2014 11:28   

[Volby 2014] Vážení čtenáři, v naší redakční poště přistál volební leták ODS. Můžete se seznámit s volebním programem a kandidátní listinou, která rovněž obsahuje fotografie kandidujících osob.

 
Dny slovenské kultury v Luhačovicích. V lázních už myslí na další ročník
Napsal Tomáš Vlk | Pátek, 12 Září 2014 06:54   
Podruhé se v Luhačovicích péčí tamní akciové společnosti Lázně Luhačovice konaly Dny slovenské kultury. Na jejich vrcholu se v tamní Elektře se svými hosty před nabitým sálem představil pěvec světového věhlasu Štefan Margita. A sotva dozněl potlesk, už v nejvěhlasnějších moravských lázních myslí na další ročník akce, která krásně orámovala zdejší bohaté kulturní léto.
 
Návrat četníků na obrazovky. Česká televize natáčí Četnické trampoty
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 11 Září 2014 19:53   
Luhačovice a okolí lázeňského města jako dějiště nového historického kriminálního seriálu České televize. Filmaři se dnes pustili do natáčení Četnických trampot. Nový seriál z období První republiky má navázat na úspěch svého staršího bratra – Četnických humoresek, i když na ně dějově nijak nenavazuje. Ústřední seriálovou dvojici ztvární Robert Hájek a Martin Donutil. Režie se ujali Dan Wlodarczyk s Petrem Bebjakem, kteří stáli i za úspěšným seriálem ČT Případy 1. oddělení, a Pavel Jandourek.
 
Jak budou vypadat Luhačovice v roce 2022? Podívejte se
Napsal Tomáš Vlk | Čtvrtek, 11 Září 2014 06:46   
Miliony do rekonstrukce zámku, parku, kulturního domu i sportoviště. Luhačovice by měly být v roce 2022 k nepoznání. Dokument rozvoje města, který schválili na osm let dopředu městští zastupitelé, se orientuje především na lázeňství a turismus.
 
Luhačovice: za tři roky do přebytku deset a půl milionu korun
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 09 Září 2014 18:56   

Luhačovice jsou malé, ale krásné město v příjemném prostředí a s velkým potenciálem. Žije zde hodně šikovných a schopných lidí, které zajímá budoucnost celého našeho regionu.

 
Dětské soubory se představí na festivalu PÍSNÍ A TANCEM v Luhačovicích
Napsal Tomáš Vlk | Úterý, 09 Září 2014 06:45   
Letošní XXII. ročník festivalu se uskuteční ve dnech 19. - 21. září v Luhačovicích. Od sobotního rána do ukončení v neděli mohou hosté festivalu obdivovat mistrovství lidových řemeslníků na Jarmarku lidových řemesel. Již od počátku září bude v hale Vincentky instalována výstava k soutěži Vesnice roku 2014.
 
Luhačovice: tenis coby kultura
Napsal Tomáš Vlk | Pondělí, 08 Září 2014 16:33   
Luhačovice zažily další velmi zajímavý víkend. Tentokrát jej zdobilo hned několik akcí. Tou hlavní byl vrchol Dnů slovenské kultury, účast přijala i velvyslankyně České republiky na Slovensku Livia Klausová. Mimochodem ta byla doslova "na roztrhání."
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Luhačovice ŽIVĚPartner webu